Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Kobra – jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu prowadzenie firmy!

Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, elastyczne i indywidualne podejście do klienta – wszystko to zapewnia klientom nasze biuro rachunkowe. Nowy Tomyśl – tu zaufali nam liczni przedsiębiorcy i rolnicy, którym pomagamy w obsłudze księgowej już od 1994 roku.
Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy z bogatym doświadczeniem. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów (Certyfikat nr 11467/2005 z dnia 17.10.2005).

nowy tomyśl biuro księgowe rachunkowość nowy tomyśl

Biuro Rachunkowe Kobra gwarantuje dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, solidność, głębokie zaangażowanie w sprawy klienta, dyskrecję i zachowanie całkowitej poufności wszelkich informacji dotyczących klientów. Zapewniamy elastyczność w działaniu oraz miłą atmosferę.

Nie jesteśmy tylko księgowymi, jesteśmy też ludźmi, którzy mają swoje pasje i zainteresowania.
W wolnych chwilach uprawiamy turystykę rowerową, narciarstwo biegowe i zjazdowe, delektujemy się literaturą historyczną i sensacyjną.

Teren działań Biura Rachunkowego Kobra to nie tylko Nowy Tomyśl. Usługi księgowe możemy świadczyć osobom z różnych miejscowości, ponieważ istnieje możliwość współpracy zdalnej i dostarczania dokumentów drogą pocztową lub przesyłką kurierską (wówczas szczegóły lub dodatkowe zagadnienia omawiamy telefonicznie lub mailowo). W konwencjonalnym rozwiązaniu zwykle wystarcza jedno spotkanie z klientem w miesiącu. Każdorazowo jest to kwestią indywidualnych ustaleń z naszym klientem.

Biuro rachunkowe Kobra mieści się w centrum Nowego Tomyśla. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Kontakt.